(098) 298 94 44
Menu

Практичність у всьому

Піклуючись про здоров’я наших клієнтів, ми пропонуємо унікальний подвійний водопровід. У кожній квартирі комплексу буде інстальовано два водопроводи. В одному – звичайна вода, яку подає «Львівводоканал», що призначена для побутових потреб. В іншому – артезіанська, кришталево-чиста та безпечна для здоров'я, пиття та приготування їжі.

Для зручності в повсякденному житті, у нашому будинку буде наявна двостороння орієнтація під'їздів. Практично та комфортно!

Задля безпеки Вашої сім'ї та Вашого помешкання будуть встановлені камери спостереження в під’їздах та на території зображення з котрих будуть виведені на монітори консьєржа та перебуватимуть у цілодобовому записі. При необхідності, Ви у будь-який час зможете переглянути всі необхідні відео.

Наявність безкоштовного для мешканців покриття Wi-Fi на усій території будинку, яке дозволяє бути постійно на зв’язку з рідними та друзями, оперативно обмінюватися інформаціє у соціальних мережах та першим бути в курсі світових подій.

Сучасний підземний автопаркінг , який включає в себе цілодобовий режим роботи, індивідуальну систему доступу, постійне відеоспостереження, надійні системи пожежогасіння та димовидалення.

Встановлені станції-електрозарядки для електрокарів.

Ви маєте можливість бути особливими, почуватися в комфорті і безпеці, та переживати безліч щасливих моментів, адже в квартирах Villa Magnolia 2.0- «Щастя в тебе вдома»!

Villa Magnolia
Loading map...
Loading map...